KURUMSAL

Biz Neler Yaparız?

Biz Neler Yaparız?

Keşif Proje Montaj

Yangın söndürme cihazları, davlumbaz söndürme sistemleri, otomatik söndürme sistemleri ve yangın algılama alarm sistemlerinin keşif, proje ve montaj hizmetlerini yapmaktayız. Tüm hizmetlerimizde keşif ve proje ücretsizdir.

YSC Dolumu ve Bakımı

Yangın söndürme cihazlarının olası bir yangında etkili bir şekilde çalışabilmesi için kontrol ve bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Bu aşamada İMDAT Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak dolum zamanı gelmiş yangın söndürme cihazlarınızı, yerlerine yedek cihazlar bırakarak teslim alıp dolum tesisimize getiriyoruz. Gereken cihazları hidrostatik test sürecinden geçirdikten sonra dolum ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Çalışır hale getirilen cihazların boyama ve etiketleme süreçlerinin ardından son kontrollerini gerçekleştirip tarafınıza teslim ediyoruz. Yangın tüpü dolum ve bakım alanında profosyonel ekiplerimiz ile sizler için varız.

Levha ve Numara Uygulaması

TSE standartları doğrultusunda işletmenizdeki tüm yangın söndürme cihazlarınızı olması gereken noktalara yerleştiriyor ve numaralandırıyoruz. Ayrıca sizlere özel logolu, kullanma talimatlı levhaları üstlerine astığımız levhalar ile belirtiyor, bu levhaları da altlarındaki levhaların cins ve numaralarına göre etiketlendiriyoruz. Böylece cihazlarınızı ayrı ayrı numaralandırmış ve yerlerini sabitlemiş oluyor; dolum veya bakım için yerlerinden alınan cihazların tekrar yerlerine bırakılmalarını sağlamış oluyoruz.

Periyodik Bakım

Yüksek basınçlı yangın söndürücülerin düzenli olarak kontrollerinin yapılması, cihazların daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Bu noktada İMDAT Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak belirli periyotlarda Yangın tüpü cihazların yerinde kontrol ve bakımlarını yapıyor, bu işlem sonucunda cihazların yerlerini, cinslerini kapasitelerini, dolum ve kontrol tarihlerini belirten raporu yangın dosyanıza koymak üzere tarafınıza veriyoruz.

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Bir işletmede çıkabilecek olası bir yangında kullanılan cihazların kalitesi ne kadar önemliyse personelin bu konuda eğitimli ve bilinçli olması da o kadar önemlidir. Bu noktada İMDAT Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri olarak belirli aralıklarla işletme çalışanlarına yangın anında nelerin yapılması ve yangına nasıl müdahale edilmesi gerektiği, yangın söndürücülerin nasıl kullanıldığı ve hangi tür yangın söndürücülerin nerelerde etkili olduğu konularını içeren eğitim ve tatbikatlar düzenliyor, yangın dosyanıza koymak üzere katılım belgesini tarafınıza sunuyoruz. Ayrıca yangın söndürme ekibindeki personelinize de yangın eğitimi aldığına dair sertifika düzenliyoruz.

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Sizlerin, evlerinizin, işyerlerinizin; can ve mal güvenliği için sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek İMDAT Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak çözüm yolları üreterek konusunda uzman tekniker ve mühendislerimizle hizmet vermeye hazırız.